Przejdź do głównej zawartości strony

MT 5,14 NA JARMARKU DOMINIKAŃSKIM NA SŁUŻEWIE

Jarmark św. Dominika to wyjątkowe wydarzenie z ponad dwudziestoletnią tradycją, które co roku przyciąga tysiące warszawiaków związanych z klasztorem OO. Dominikanów na warszawskim Służewie. W niedzielę 26 maja po raz kolejny uczestnikiem Jarmarku będzie Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego.

niedziela

KLASZTOR OO. DOMINIKANÓW NA SŁUŻEWIE

ul. Dominikańska 2
Warszawa

Zobacz na Google Maps

Jarmarkowi przez całą niedzielę towarzyszy wiele różnorodnych atrakcji, m.in. występy na scenie, warsztaty, loteria, wspólne tańce oraz atrakcje skierowane do najmłodszych w niesamowitej Strefie Dziecka. Na kilkudziesięciu stoiskach smakołyki i niepowtarzalne rękodzieła sprzedają zarówno grupy działające przy klasztorze, jak i artyści oraz rzemieślnicy posiadający oryginalną ofertę swoich prac. Szczególnym punktem Jarmarku jest koncert finałowy z udziałem gwiazd, w tym roku będą to artyści związani ze Studiem Accantus.

Po raz kolejny uczestnikiem Jarmarku Dominikańskiego będzie Mt 5,14. Przy naszym stoisku, z bogatą ofertą wydawniczą i kulturalną Muzeum, będzie można m.in. wziąć udział w animacjach przygotowanych przez Teatr La La Lena, zajęciach z rysunku Kolektywu Linea, a także w warsztatach prowadzonych przez edukatorów Mt 5,14.

Łatwo nas znajdziecie – szukajcie Warszawy Wojtyły, czyli repliki historycznej warszawy M20, którego właścicielem od 1958 roku był bp Karol Wojtyła!

Do zobaczenia na Służewie!