EN

Wolontariat

przewiń w dół

Przyjaźń jest to słowo wszystkim nam miłe. Przyjaźń oznacza szczerą miłość, miłość wzajemną, która pragnie wszelkiego dobra dla drugiej osoby.

- Jan Paweł II

O NAS

Idee przyświecające wolontariatowi od początku jest bliska Mt 5,14. Naszym celem jest stworzenie nowoczesnego ośrodka dobrowolnego i bezinteresownego wsparcia działań muzealnych na wszystkich możliwych polach.
Chcemy stworzyć społeczność skupioną wokół Muzeum, które dysponuje przestrzenią dla wolontariuszy, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie to miejsce spotkań ludzi otwartych na refleksję nad światem wartości, pozwalające rozwijać zainteresowania i nawiązywać nowe przyjaźnie.
Do grona wolontariuszy zapraszamy wszystkich od lat 14 do 114. W gruncie rzeczy nie stawiamy górnej granicy wieku. Nie mają znaczenia wykształcenie, zawód czy dotychczasowe doświadczenie – najważniejsze są entuzjazm i chęć pomocy.

Koordynacja:
Ewa Celińska-Spodar: e.celinska@mt514.pl

Zuzanna Pietrusińska: z.pietrusinska@mt514.pl

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wolontariatu Mt 5,14 lub myślisz o dołączeniu do naszego grona, prosimy o kontakt:
e.mail: wolontariat@mt514.pl, tel. 575 954 358

Prześlij do nas formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w linku, dzięki niemu będziemy mogli lepiej dopasować zadania do Twoich zainteresowań.
Jeśli nie masz skończonych 18 lat, prześlij do nas zgodę swoich opiekunów.

WOLONTARIAT_Regulamin wolontariatu

RELACJE