EN

Wolontariat

przewiń w dół

Przyjaźń jest to słowo wszystkim nam miłe. Przyjaźń oznacza szczerą miłość, miłość wzajemną, która pragnie wszelkiego dobra dla drugiej osoby.

- Jan Paweł II

O NAS

Idee przyświecające wolontariatowi od początku jest bliska Mt 5,14. Naszym celem jest stworzenie nowoczesnego ośrodka dobrowolnego i bezinteresownego wsparcia działań muzealnych na wszystkich możliwych polach.
Chcemy stworzyć społeczność skupioną wokół Muzeum, które dysponuje przestrzenią dla wolontariuszy, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie to miejsce spotkań ludzi otwartych na refleksję nad światem wartości, pozwalające rozwijać zainteresowania i nawiązywać nowe przyjaźnie.
Do grona wolontariuszy zapraszamy wszystkich od lat 14 do 114. W gruncie rzeczy nie stawiamy górnej granicy wieku. Nie mają znaczenia wykształcenie, zawód czy dotychczasowe doświadczenie – najważniejsze są entuzjazm i chęć pomocy.

Koordynacja:
Ewa Celińska-Pyśk: e.celinska@mt514.pl

Zuzanna Pietrusińska – Specjalistka ds. wolontariatu

Krystyna Kaczmarek – specjalista ds. wolontariatu, k.kaczmarek@mt514.pl

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wolontariatu Mt 5,14 lub myślisz o dołączeniu do naszego grona, prosimy o kontakt: wolontariat@mt514.pl, t. 575 954 358

Prześlij do nas formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej, dzięki niemu będziemy mogli lepiej dopasować zadania do Twoich zainteresowań.
Jeśli nie masz skończonych 18 lat, prześlij do nas zgodę swoich opiekunów.

Zgłoś się jako Wolontariusz

 

 

RELACJE