Przejdź do głównej zawartości strony

NOWY CYKL ARTYSTYCZNY „AKCJE”

Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza nowy cykl artystyczny „Akcje” – kontynuację warsztatów „Reakcje na abstrakcje”, prowadzonych przez malarza i edukatora Marcina Dzwonkowskiego.

niedziela

LETNI PAWILON MT 5,14

ul. Prymasa Augusta Hlonda 1, Warszawa

Zobacz na Google Maps

KIEDY? Niedziela 28 kwietnia, godz. 9.00; 12.00; 14.00; 16.00; 18.00

Akcje to nowy cykl spotkań z zakresu rysunku i malarstwa, który otwiera działalność Kolektywu Linea (linea, czyli kreska, jest kręgosłupem i początkiem działań w każdej dziedzinie sztuki). Warsztaty będą wprowadzeniem do interdyscyplinarnej aktywności Kolektywu, zrzeszającego wokół Mt 5,14 artystów i rzemieślników. Na warsztaty można będzie zapisać się przez stronę oraz drogą elektroniczną: kasa@mt514.pl.

KOLEKTYW LINEA – formacja łącząca artystów, rzemieślników i amatorów, którzy w atmosferze otwartości, wspólnej misji i konsekwencji twórczej dążą do rozwijania oraz doskonalenia swoich interdyscyplinarnych umiejętności twórczych. Jest to grupa osób związana ze wszystkimi formami sztuk wizualnych.

Marcin Dzwonkowski - Art Office | Galeria sztuki on-line - sprzedaż obrazów i budowanie kolekcji.

MARCIN DZWONKOWSKI jest absolwentem Europejskiej Akademii Sztuk na Wydziale Malarstwa, który uzyskał dyplom z malarstwa w pracowni prof. Antoniego Fałata (oraz aneks z grafiki warsztatowej pod kierunkiem prof. Waldemara Szysza). Swoje wystawy indywidualne prezentował m.in. w BWA JATKI w Nowym Targu oraz Pracowni Wschodniej w Warszawie. Zajmuje się scenografią teatralną oraz filmową.

BILETY