EN

AKTUALNOŚCI

przewiń w dół

ODETCHNĄĆ PIĘKNEM. NORDIC WALKING DLA POCZĄTKUJĄCYCH (I NIE TYLKO)

16 sierpnia 2022

ODETCHNĄĆ PIĘKNEM. NORDIC WALKING DLA POCZĄTKUJĄCYCH (I NIE TYLKO)

16 sierpnia 2022

W niedzielę 21 sierpnia o godz. 16 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu Mt 5,14 Odetchnąć pięknem. Tym razem uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać lub utrwalić technikę prawidłowego chodzenia z kijkami pod okiem Marty Radomskiej, trenerki nordic walking i medalistki Mistrzostw Świata.

Miejsce zbiórki: Park Pokoleń, Wilanów

Godzina: 16.00

 

MARTA RADOMSKA – instruktor i trener nordic walking. Na zajęcia nordic walking zaprasza wszystkich, którzy mają ochotę trochę się poruszać. Twierdzi, że to aktywność, którą można dostosować do kondycji, możliwości i potrzeb każdego. Do zajęć nordic walking wplata elementy fitness, pracy z kręgosłupem i mięśniami dna miednicy. Szkoli instruktorów z ramienia Polskiej Federacji Nordic Walking. W tym roku zajęła III miejsce na Mistrzostwach Świata Nordic Walking na dystansie 5 km.

 

Projekt Odetchnąć pięknem ma za zadanie ukazać wartość odpoczynku i obcowanie z naturą w myśli prymasa Stefana Wyszyńskiego. W ramach projektu przed Urzędem Dzielnicy Wilanów stanęła wystawa plenerowa, której towarzyszą działania mające na celu zwrócenie uwagi na wartość oraz jakość naszego czasu wolnego i odpoczynku.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Wstęp wolny, ale liczba miejsc ograniczona!

Na wszystkie pytania odpowiadamy pod adresem: odetchnacpieknem@mt514.pl

Projekt realizowany jest we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wilanów.

Patronat medialny: Co w Wilanowie

 


Zapoznaj się z oświadczeniem dotyczącym udziału w wydarzeniach towarzyszących wystawie „Odetchnąć pięknem” oraz zgodą na przetwarzanie wizerunku - podczas wydarzenia będziemy prosili o ich podpisanie