EN

AKTUALNOŚCI

przewiń w dół

KAWA W MUZEUM. MT 5,14 ORIGINALS PREZENTUJE

12 grudnia 2023

"Kawa w Muzeum"

KAWA W MUZEUM. MT 5,14 ORIGINALS PREZENTUJE

12 grudnia 2023

Do mediów społecznościowych trafiła już Kawa w Muzeum – filmowy zwiastun, promujący Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego. Wideo jest zaproszeniem do odwiedzenia Muzeum, wieńcząc kampanię promocyjną prowadzoną pod hasłem Widzimy się?.

Blisko 3-minutowy materiał ukazuje otoczenie Muzeum na warszawskim Wilanowie, ekspozycję główną oraz tajemniczą historię zniknięcia… Twórcy zwiastuna w nietypowy i intrygujący sposób połączyli historię ze współczesnością. W wideo wystąpili pracownicy Muzeum, starając się pomóc dyrektorowi Mt 5,14 w rozwikłaniu pewnej tajemnicy. O jaką zagadkę chodzi? Czego wszyscy tak bardzo szukają? Czy uda im się znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania? Zapraszamy na Kawę w Muzeum:

Produkcja filmowa powstała w ramach kampanii reklamowej Widzimy się? Strategię i kreację działań promujących Mt 5,14 opracowała agencja Allegro. Kampania zewnętrzna trwała od połowy września i można ją było zobaczyć przede wszystkim w aglomeracji warszawskiej: na przystankach autobusowych i tramwajowych, na citylightach, w autobusach ZTM, a także w kolejach WKD. Działania wsparte zostały przez kampanię w internecie, do promowania Muzeum zaproszono również lokalnych influencerów.

Kampania promocyjna jest finansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Portal gov.pl